ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

 

حالت دهی به ابرو ها می تواند زیبایی را افزایش دهد به شرط آنکه بتوانیم فرم مناسبی را بر روی آن ها پیاده سازی کنیم . خانم های بسیاری نسبت به کم پشت بودن یا نازک بودن ابروهایشان شکایت دارند که مهمترین عامل در رابطه با چنین مشکلاتی را می توان ژنتیک و وراثت دانست . اما گاهی اوقات ممکن است ریزش ابروها موقتی باشد و یا به دلیل رعایت نکردن بهداشت یا انجام آرایش به وسیله ابزار آرایشی بی کیفیت و حتی مشکلاتی که مربوط به تغذیه هستند به وجود بیاید . مصرف داروهای شیمیایی یا مشکلات پوستی و حتی آلودگی های محیط مان می توانند از عوامل ریزش ابرو باشند . همچنین کمبود ویتامین یا هر مواد معدنی دیگری در بدن ممکن است مشکلاتی را در هر یک از اعضا به وجود بیاورد ، سلامت رابطه مستقیمی با زیبایی دارد و در صورت نا سالم بودن بدن ممکن است ابروها یا مژه ها یا حتی موهای سرمان دچار ریزش شوند . وجود چنین کاستی هایی قابل جبران است اما ممکن است کمی زمانبر باشد . پس بهتر است حوصله به خرج داده و برای درمان آن ها از مواد گیاهی استفاده کنید . البته افرادی که به طور ژنتیکی از ابروهای نازک برخوردارند به ندرت می توانند به وسیله تقویت ابرو آن را پرپشت یا ضخیم‌تر نمایند . این افراد بهتر است از آرایش ابرو استفاده نمایند . با استفاده از بهترین مداد ابرو خوب ( مداد ابرو لچیک ) می توانید هاشور بزنید و به پر کردن یا بلند کردن ابرو های تان بپردازید . انجام اعمال دشوارتری مانند تاتوی ابرو نیز در بین خانم ها بسیار متداول است اما این کار باید تنها زیر نظر پزشک متخصص به انجام برسد ‌. در غیر این صورت ممکن است خسارات جبران‌ناپذیری برای تان به وجود بیاورد ، در این میان افرادی هم هستند که مخالف انجام تاتو بوده و ترجیح می‌دهند با استفاده از بهترین مداد ابرو به زیباسازی ظاهری ابروهایشان بپردازند . اگر قصد شما از تاتو کردن داشتن آرایشی مقاوم و مداوم است می توانید از یک مداد ابروی ضد آب استفاده کنید ، مدادی که از دوام و ماندگاری مطلوبی برخوردار باشد . البته در صورتی که از میان برندهای معتبر و جهانی به خرید لوازم آرایشی خود بپردازید قطعاً با ویژگی‌های منحصر به فردی مواجه خواهید شد که دوام و ماندگاری بالا یکی از آن ها می باشد .
اصلاح کردن ابرو باعث میشود موهای زائد اطراف آن از بین برود . یکی از متداول ترین وسایل که برای اصلاح ابرو ها به کار میرود موچین میباشد . با استفاده از موچین می توانید تمام تارهایی که به طور پراکنده در اطراف ابرو روییده اند را جدا کنید اما در صورتی که برای ایجاد تنوع می‌خواهید وارد بافت اصلی ابرو شده و تغییرات بسیار جدی و چشمگیری را در آن ناحیه به وجود بیاورید بهتر است از انجام این کار به وسیله موچین خودداری کنید . موچین وسیله ای است که مو را از ریشه جدا می کند و انجام متداول این کار ، ممکن است پیاز مو را تضعیف کرده و دیگر در این ناحیه تار مو ظاهر نشود و یا بسیار ضعیف رشد کند . ابرو ها تفاوت زیادی با موهای زائد روی صورت دارند و همین دلیل نمی‌توان از همه روش های اصلاح صورت برای از بین بردن و اصلاح قسمت های اضافی آن استفاده کرد ‌. اصلاح ابرو باید با نظم و دقت بسیار زیادی به انجام برسد . بالا و پایین ابروهایتان باید دارای خط اصلاحی صاف و منظم باشد . با استفاده از موچین می‌توان این خطوط را به راحتی ایجاد کرد و به طور کنترل شده ای قسمت های دلخواه را موزدایی کرد ، اما همانطور که گفتیم در صورتی که می خواهید وارد بافت اصلی ابرو شده و به ایجاد تنوع در این ناحیه بپردازید بهتر است این کار را با تیغ انجام دهید . تیغ زدن نه تنها به تضعیف ریشه مو نمی پردازد بلکه می تواند باعث ضخیم تر شدن تارهای ابرو شود ، به همین دلیل نباید برای موهای اضافی و زائد اطراف ابرو از تیغ استفاده نمود . اما بافت اصلی ابرو باید به این وسیله اصلاح شود.
همانطور که گفته شد صاف بودن خط ابرو می تواند بر زیبایی آن تاثیرگذار باشد پس به هر دلیلی در صورتی که ابروهایتان فرم منظمی ندارند و فرصت اصلاح کردن آن نیز برایتان مهیا نیست می توانید از یک کانسیلر یا سایه ابرو سفید بهره گرفته و خط زیرین ابروهایتان را ایجاد کنید .
اگر ما بین تارهای ابرو دچار ریزش شده باشد و نقاط خالی وجود داشته باشد بهتر است با استفاده از بهترین مداد ابروی خوب  و هاشور زدن به پر کردن چنین نواحی پرداخته و نواقص بر روی ابرو را رفع نمایید . رفع چنین عیبهایی به وسیله سایه ابرو یا دیگر لوازم آرایشی نمی‌تواند نتیجه بسیار مطلوبی داشته باشد چراکه تنها به وسیله بهترین مداد ابروی خوب می توان هاشور زد و خطوطی همانند تارهای ابرو را شبیه سازی نمود . طبیعی بودن حالت ابرو از مهم‌ترین پارامترها در زیبایی آن محسوب می شود ، پس هیچگاه سعی در ایجاد خطوط پررنگ و یا یکسره در اطراف ابرو را ننمایید . همچنین می توانید با به کارگیری بهترین مداد ابروی خوب ( مداد ابرو مارک خوب ) خطوط کمرنگ و کوتاهی در اطراف ابرو ایجاد کرده و به طبیعی تر شدن هرچه بیشتر زاهر کمک کنید، این در حالی است که کشیدن کادر های مستطیلی و یا منظم ظاهری مصنوعی به چهره و ابرو می بخشد ، ابروها به طور طبیعی دارای نظم غیر موزونی هستند که هنگام آرایش نیز باید آن را در نظر گرفت .


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زیبایی ، دانایی ، نکویی خودساخته شرکت بازسازي ساختمان jfjjdfjdjfjdfd بهشت دنیای این روزهای من..... وبلاگ نویسی شرکت المیرا - تولید کننده انواع حصیرهای پلاستیکی Jonny طراحی سایت | سارین وب